Záclony a závěsy, Praha

Kontaktujte nás:
BELLISSIMO - DEKORATÉRSKÉ STUDIO

   Plzeňská 354/40,15006 Praha 5 - Smíchov
   telefon:  +420 210 320 772, 776 573 549
   Otevírací doba:  Po-Pa 10-00 18-00  • Látky: bytové, dekorační, potahové
  • Závěsy a záclony
  • Garnyže - kovové, dřevěné + doplňky
  • Rolety, markýzy i žaluzie
  • Japonské stěny a panely
  • Povlaky na polštáře, polštáře a přehozy
  • Šití na míru

Závěsy Praha: nevíte-li si rady, jaké záclony či závěsy zvolit, neváhejte se obrátit na náš a využít profesionálních služeb našeho dekoratérského studia. Závěsy a záclony hodícíse do oken v paneláku, garsonce, hotelu, do kuchyně, ložnice i dětského, studentského pokoje.
Šití závěsů Praha: šití závěsů, šití látkových závěsů, zateplených závěsů a záclon. Záclony pro malá i velká okna Záclony z nabídky našeho dekoračního studia se hodí pro všechny typy oken. Zakoupíte tak u nás jak záclony na malá okna, tak i záclony na střešní okna nebo na velká okna. Jelikož máme k dispozici mnoho různých látek, rádi záclony i závěsy svými rozměry přizpůsobíme požadavkům vaší místnosti. Nabízíme také záclony a závěsy na atypická okna, která má dnes mnoho bytových i rodinných domů. Není tedy důvod, proč byste se měli o tak moderní a praktický doplněk, jakým právě záclona je, ochuzovat. Kromě tradičních záclon a závěsů vám přinášíme také oblíbené zatemňovací závěsy black-out. Jedná se o osvědčené a moderní řešení do každého interiéru. Tyto závěsy spolehlivě zabrání průniku slunečních paprsků. Luxusní záclony a luxusní závěsy podle vašich představ pořídíte pouze v našem dekoratérském studiu. Mimo nich vám můžeme doporučit také moderní povlaky na židle a čalounění nebo praktické římské rolety.
Šití záclon Praha: pro zákazníky máme připravenou služby šití záclon a závěsů na míru dle rozměrů oken. Závěsy námy ušité na míru, budou splňovat nejnáročnější požadavky zákazníka.
Záclony Praha: přinášíme vám širokou škálu moderních záclon, které se hodí do každého interiéru. Moderní i klasické vzory záclon a závěsy z našeho sortiment splňují požadavky na vysokou kvalitu, minimální údržbu a moderní vzhled. Závěsy dlouho vydrží krásné a nemusíte se o ně téměř starat. Prát je můžete standardně v pračce. Po vyprání stačí usušit a vyžehlit. Naštěstí je nemusíte prát příliš často, protože se nijak nešpiní. Pouze na nich může ulpívat prach, pro který právě tuto údržbu doporučujeme.